Meny
český

Ochrana osobných údajov

Náš závazek k zabezpečení dat:
Aby se zabránilo neoprávněnému přístupu, zachování přesnosti dat, a zajištění správného použití informací, jsme zavedli vhodné fyzické, elektronické a řídící postupy pro ochranu a zabezpečení informací, které shromažďujeme online.

Informace, které shromažďujeme:
Toto oznámení se vztahuje na všechny informace shromážděné nebo předloženy na Going Gear internetových stránkách. Na některých stránkách si můžete objednat výrobky, podávat žádosti a registrovat pro příjem materiálů. Typy osobních informací shromážděných na těchto stránkách, jsou: jméno, adresa, e-mailová adresa, telefonní číslo, kreditní / debetní kartě, etc.On některé stránky, můžete odeslat informace o ostatních lidí. Například, pokud si objednáte dárek online a chcete ji poslal přímo příjemci, budete muset předložit informace pro příjemce. Za těchto okolností typy osobních informací shromážděných jsou: jméno, adresa, telefonní číslo, atd.)

The Way We používat informace:
Používáme informace, které nám o sobě při objednávce pouze k dokončení tomto pořadí. Tyto informace s externími stranami nesdílíme s výjimkou rozsahu nezbytném pro dokončení tomto pořadí.
Používáme údaje o někoho jiného při objednávce pouze k odeslání produktu a potvrdit doručení. Tyto informace s externími stranami nesdílíme s výjimkou rozsahu nezbytném k doplnění, které používají order.We návrat e-mailové adresy odpovídat na e-maily, které dostáváme. Takové adresy nejsou použity k žádnému jinému účelu a nejsou sdíleny s externími subjekty.

Jak nás kontaktovat:
Pokud budete mít další dotazy nebo obavy týkající se těchto zásad ochrany osobních údajů, obraťte se na nás pomocí odkazu Kontaktujte nás v dolní části každé stránky.